Jsme personálně - poradenská společnost zabývající se komplexním outsourcingem HR procesů.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ SLOVENSKO

Pro našeho klienta, působícího v oblasti poskytování technického zabezpečení budov, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce pro Střední a Východní Slovensko.

Náplň práce:

  • Navštěvování stavebních a výrobních společností (70% návštěva montážních firem, 30% projektantů)
  • Péče o současné klienty a rozšiřování portfolia klientů
  • Zjišťování situace na trhu, tipování potenciálních klientů, jednání s potenciálními zákazníky

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání ve strojním oboru
  • Zkušenosti s obchodováním
  • Pozitivní přístup k práci a k cestování
  • Řidičský průkaz
  • Reprezentativní vystupování, komunikační dovednosti
  • Základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení + provize z obratu
  • Stravenky, 4 týdny dovolené, příspěvek na dopravu, prémie
  • Zázemí renomované společnosti
  • Nový vůz k užívání
  • Možnost flexibilní pracovní doby

Lokalita: Střední a Východní Slovensko

Nástup: ihned

V případě Vašeho zájmu nám neváhejte zaslat Vaše CV pomocí odpovědního formuláře.

Děkujeme za pochopení.

Společnost
BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
Adresa
Slovensko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura