Společnost Bohemian Ventures, výhradní distributor nakladatelství Pearson pro ČR a SR, hledá do svého týmu nového kolegu / novou kolegyni na pozici metodik / odborný konzultant pro anglický jazyk.

Referent/ka obchodního oddělení

Co vás čeká

Budete komunikovat se zákazníky, vyřizovat jejich objednávky, dotazy a případné reklamace. Budete objednávat zboží v tuzemsku i v zahraničí, komunikovat s dodavateli (i v anglickém jazyce, a to zejména písemně). Dále budete systémově přijímat zboží na sklad a evidovat faktury. Budete zajisťovat plynulost dodávek zboží zákazníkům (včetně agendy komisních skladů), kontrolovat nevyřízené objednávky na straně zákazníků a dodavatelů, kontrolovat příjemky na sklad a reklamace, vystavovat faktury a kontrolovat jejich úhrady ve splatnosti. Zajistíte výdej objednávek při osobním odběru a budete také spravovat a aktualizovat interní databázi.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme středoškolské vzdělání, praxi alespoň 2 roky na obdobné pozici v oblasti nákupu či logistiky, znalost skladového hospodářství je výhodou. Vhodný kandidát by měl mít příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti, měl by být spolehlivý, odpovědný, schopný samostatně řešit zadané úkoly, výhodou je systematický přístup. Hledáme kolegu/kolegyni s týmovým duchem, se smyslem pro spolupráci. Předpokladem pro úspěch ve výběrovém řízení je pokročilá znalost práce na PC (zejména Excel, Outlook, internet), mírně pokročilá znalost angličtiny a chuť učit se novým věcem.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme Vám samostatnou práci v malém přátelském kolektivu s příjemnou atmosféru, práci na hlavní pracovní poměr. Nástup ihned nebo dohodou.

Společnost
BOHEMIAN VENTURES, spol. s r.o.
Adresa
Dělnická 1192/22, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel