Aspena, s.r.o.

Baví Vás komunikovat s lidmi a hledat řešení? Máte zkušenost s prodejem nebo Vás láká jej zkusit? Jste neustále v pohybu a chcete za sebou vidět výsledky?
Dáváme schopným lidem šanci růst s námi, proto neváhejte a přidejte se k našemu týmu na pobočce v Praze!
Právě hledáme kandidáty/kandidátky na pozici:

ACCOUNT MANAŽER/KA - pobočka Brno – Aspena, s.r.o.

Název pozice:

ACCOUNT MANAŽER/KA - pobočka Brno

Popis:

Vaše náplň práce:

- Získávání nových klientů a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí,
- Komunikace se zákazníky,
- Prezentace nabídky služeb novým zákazníkům,
- Konzultace a podpora zákazníka při hledání nejvhodnějšího řešení,
- Cílené sledování potřeb trhu a konkurence za účelem utváření komplexní nabídky služeb.

Co očekáváme:

- Smysl pro obchod a schopnost dlouhodobě navazovat obchodní vazby,
- Samostatnost a sebeřízení,
- Nadšení pro věc,
- Proaktivní přístup, kreativitu a flexibilitu (řešení problémů, hledání alternativních řešení),
- Komunikativní znalost angličtiny,
- ŘP skupiny B,
- Praxe v obchodní činnosti vítána, ale není podmínkou.

Co nabízíme:

- Práci v úspěšné české firmě s dlouholetou tradicí v oboru,
- Zajímavou pozici s prostorem pro vlastní invenci,
- Podporu a spolupráci v týmu s přátelskými kolegy,
- Vstupní zaškolení a pravidelné vzdělávání,
- Atraktivní pracovní prostředí v centru Brna,
- Odpovídající mzdu a motivující systém odměňování,
- Služební vůz k dispozici,
- Zajímavé firemní benefity (mobil, pružná pracovní doba, jazykové vzdělávání, slevy, firemní akce…),

Těšíme se na Váš životopis, který nám spolu s motivačním dopisem pošlete na email: jobs@aspena.cz, do předmětu zprávy uvádějte zkratku: "AM BR".

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Gorkého 64/15, Brno – Veveří
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Požadované vzdělání:Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

Místo pracoviště:

Gorkého 64/15, Brno – Veveří

Zaměstnavatel:

Kontaktní osoba:

Mgr. Zuzana Hrabovská

Adresa:

Gorkého 64/15, 60200 Brno, Česká republika