RENGL, s.r.o. je česká společnost působící od roku 2000 v oblasti výlepu plakátů na celém území České republiky a Slovenska. Naším hlavním produktem jsou plakátovací kampaně, které pro naše zákazníky plánujeme a realizujeme. Provozujeme vlastní síť téměř 3.500 plakátovacích ploch ve více než 110 městech České republiky. Toto pokrytí neustále dál rozšiřujeme. V segmentu trhu, na který se zaměřujeme, jsme největší společností v České republice.

ASISTENTKA SE SLOVENŠTINOU

Pro naši libereckou kancelář hledáme vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:
- vyřizování běžné korespondence a překlady textů (CZ - SK)
- tvorba podkladů, prezentací
- účast na jednáních se zástupci slovenských obchodních partnerů
- skenování, archivace
- další administrativní činnost v rámci firmy

Požadavky:
- SŠ vzdělání
- praxi na obdobné pozici minimálně jeden rok
- dobré komunikační schopnosti
- znalost slovenského jazyka slovem i písmem a jeho pravopisu (rodilý mluvčí)
- pečlivost, spolehlivost, vztah k administrativě
- dobrou znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)

Nabízíme:
- dlouhodobou brigádu (práci na částečný úvazek DPČ nebo DPP)
- finanční ohodnocení 100,- Kč/hodina
- práce je cca. na tři dny v týdnu a je rozložena časově dle domluvy
- vhodné pro studenty VŠ
- místo pracoviště Liberec

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete krátký motivační dopis a přiložte svůj životopis s fotografií průkazového formátu.

Společnost
RENGL, s.r.o.
Adresa
Liberec – Liberec XIV-Ruprechtice
Požadované jazyky: Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 100 Kč/hodina
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: dlouhodobá
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Datum práce
Datum práce: 15.6.2017 – 30.5.2018
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.