Dentsu Aegis Network Česká republika hledá Finanční účetní

ÚČETNÍ

Mezinárodní mediální agentura hledá vhodné kandidáty na pozici: ÚČETNÍ

Náplň práce:

- vedení kompletní daňové a účetní evidence

- zpracovávání účetních dokladů

- sestavování účetních výkazů

- kontrola správnosti faktur a další účetní a administrativní práce

- komunikace s úřady a jinými institucemi

- oceňování majetku

Požadujeme:

- dobrou znalost účetní a daňové problematiky

- práci s PC na vynikající úrovni

- znalost programu 6k výhodou

- chuť učit se nové věci

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí, příspěvek na stravování,kulturu, sportovní vyžití, možnost vzdělávání, zázemí významné mezinárodní společnosti.

Společnost
DENTSU AEGIS NETWORK CZECH REPUBLIC s.r.o.
Adresa
Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Dentsu Aegis Network Czech Republic s.r.o., Tereza Karhanová
Celetná 594/19, 11622 Praha 1, Česká republika
224 190 611