Společnost Setos spol. s. r.o., www.setos.cz , je významný specializovaný distributor působící na českém trhu již od roku 1992.

Setos je lídrem v oblasti distribuce a prodeje mobilních telefonů, příslušenství, fototechniky a navigací s 21% podílem na trhu mobilních telefonů. V rámci velkoobchodních aktivit společnost dodává nejvýznamnějším retailovým a e-tailovým firmám a dalším obchodním partnerům v ČR a na Slovensku, přičemž obrat společnosti již někoik let přesahuje 3 miliardy korun. Setos provozuje největší nezávislou síť maloobchodních prodejen mobilních telefonů v ČR pod značkou Space (26 prodejen), dvě oficiální značkové prodejny Samsung a čtyři prodejny Apple Premium Reseller.

Samostatná účetní

Přijmeme samostatnou účetní na naše ekonomické oddělení. Pokud si myslíte, že splňujete požadavky uvedené níže, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Náplň práce:

- Navrhování, odsouhlasení, zaúčtování zápočtů

- Filtrování dlužníků, vytváření upomínek, podkladů pro penále

- Párování na saldech dodavatele a zákazníka

- Vystavování dobropisů, faktur zákazníkům

- Účtování dobropisů, faktur dodavatelů

- Zástup za ostatní kolegy z ekonomického oddělení

V naší firmě používáme informační systém Navision. Znalost tohoto systému je výhodou pro tuto práci.

Požadujeme:

- Středoškolské vzdělání ekonomického směru

- Zkušenost v oboru minimálně 3 roky.

- Pečlivost, systematičnost, samostatnost a aktivní přístup

Nabízíme:

- Zázemí stabilní české společnosti

- Přátelský kolektiv

- Samostatnost, prostor pro seberealizaci, kontakt s lidmi

- Práci na hlavní pracovní poměr

- Nástup možný ihned

Společnost
SETOS spol. s r.o.
Adresa
K Bílému vrchu 2912/3, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 22 000 – 28 000 Kč/měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SETOS spol. s r.o., Monika Mandysová
241 021 604