Společnost Setos spol. s. r.o., www.setos.cz , působí na trhu již od roku 1992. Jsme lídrem v oblasti telekomunikční a digitální fototechniky. Na trhu působíme především na poli distribuce – velkoobchodu, ale současně provozujeme SPACE - jednu z největších sítí specializovaných prodejen telekomunikační a fototechniky na území České republiky.
Setos spol s r.o. je autorizovaným distributorem mobilních telefonů značek Nokia, Sony , Samsung, LG, Alcatel a dále fotoaparátů Nikon, Olympus, Fuji. V oblasti výpočetní techniky jsme autorizovaným resellerem značky Apple.
Od roku 2001 působíme také na území Slovenské republiky prostřednictvím dceřinné společnosti.
Obrat společnosti již několik let přesahuje jednu miliardu.

Samostatná účetní

Přijmeme samostatnou účetní na naše ekonomické oddělení. Pokud si myslíte, že splňujete požadavky uvedené níže, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Náplň práce:

- Navrhování, odsouhlasení, zaúčtování zápočtů

- Filtrování dlužníků, vytváření upomínek, podkladů pro penále

- Párování na saldech dodavatele a zákazníka

- Vystavování dobropisů, faktur zákazníkům

- Účtování dobropisů, faktur dodavatelů

- Zástup za ostatní kolegy z ekonomického oddělení

V naší firmě používáme informační systém Navision. Znalost tohoto systému je výhodou pro tuto práci.

Požadujeme:

- Středoškolské vzdělání ekonomického směru

- Zkušenost v oboru minimálně 3 roky.

- Pečlivost, systematičnost, samostatnost a aktivní přístup

Nabízíme:

- Zázemí stabilní české společnosti

- Přátelský kolektiv

- Samostatnost, prostor pro seberealizaci, kontakt s lidmi

- Práci na hlavní pracovní poměr

- Nástup možný ihned

Společnost
SETOS spol. s r.o.
Adresa
K Bílému vrchu 2912/3, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 22 000 – 28 000 Kč/měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SETOS spol. s r.o., Monika Mandysová
241 021 604