Alza.cz a.s.

Víme, že lidé jsou základem úspěchu každé firmy. Hledáme proto výrazné osobnosti s chutí do života, které mají neotřelé nápady, rády na sobě pracují, mají rády výzvy a skvěle odvedená práce jim dělá dobře.

Přidejte se na palubu Alza, aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Skladník - prodejna Plzeň (JPO02466) – Alza.cz a.s.

Název pozice:

Skladník - prodejna Plzeň (JPO02466)

Popis:

Náplň práce:

  • komplexní péče o sklad prodejny
  • příjem zboží
  • vychystávání a naskladňování zboží
  • výdej zboží

Co od Vás očekáváme:

  • min. výuční list
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • orientace v HW, SW výhodou
  • smysl pro zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • fyzická zdatnost
  • komunikativnost
  • pozice vhodná pro absolventy

Co nabízíme:

  • Zázemí dynamické společnosti, jedničky na trhu v IT a internetovém obchodování
  • Možnost získávání cenných zkušeností a praxe
  • Možnost dalšího postupu a vzdělávání
  • Možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.)

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Plzeň
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Požadované vzdělání:Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Místo pracoviště:

Plzeň

Zaměstnavatel:

Kontaktní osoba:

Zuzana Tarbajovská