RUBIKON Centrum patří mezi vůdčí české neziskové organizace v oblasti trestní justice a prosazuje komplexní přístup k řešení problému. Náš styl práce se vyznačuje inovováním, hledáním nových cest a inspirací osvědčenými postupy a know-how ze zahraničí.

OBCHODNÍK PO TELEFONU - Praha

RUBIKON Centrum, z.s. hledá pro spolupracujícího zaměstnavatele vhodného kandidáta/kandidátku na výše uvedenou pozici.

PRACOVNÍ MÍSTO JE URČENO VÝHRADNĚ OSOBÁM S TRESTNÍ MINULOSTÍ.

Smyslem zřízení této pozice je podpora integrace osob, které jsou následkem trestní minulosti znevýhodněné na trhu práce.

Náplň práce:

  • komunikace se stávajícími zákazníky po telefonu
  • prodlužování obchodních smluv, navyšování odběru zakázek, aktivní oslovování zákazníků
  • samostatná práce

Požadavky:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • obchodní duch
  • empatie při zjišťování potřeb zákazníků
  • komunikativnost (po telefonu i osobně)
  • tah na branku, cílevědomost, odpovědnost, spolehlivost
  • ŘP sk. B
  • chuť pracovat

Nabízíme:

  • práce na smlouvu
  • 8 hodinová pracovní doba
  • možnost seberealizace a průběžného vzdělávání
  • místo výkonu práce: Praha

Své strukturované životopisy a motivační dopis zasílejte kontaktní osobě:
Renata Hovorková, tel.: 778 702 564.

Společnost
RUBIKON Centrum
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Marketing, Zákaznický servis, Marketingová komunikace, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.