Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.

LEAN IMPLEMENTER – Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.

Název pozice:

LEAN IMPLEMENTER

Popis:

Chcete posunout Vaši kariéru vpřed? V Yanfeng Automotive Interiors tvoříme budoucnost našeho odvětví. Jen si představte, čeho bychom mohli spolu dosáhnout. Pokud chcete také otevřít dveře do automobilových interiérů zítřka, dejte nám o sobě vědět již dnes.

V roce 2011 jsme začali s výrobou interiérových komponentů a dnes náš Yanfeng Automotive Interiors závod v Žatci s více než 30 000 metry čtverečnými vyrábí dveřní panely, přístrojové panely a schránky u spolujezdce pro klíčové OEM zákazníky. V závodu pracuje více než 1 400 zaměstnanců a dalších 10 000 metrů čtverečných prostoru pro navýšení výrobních kapacit je momentálně v procesu výstavby. Celý výrobní proces od vstřikování plastů po just-in-sequence (JIS) výrobu splňuje nejvyšší standardy výrobního procesu a kvality, abychom zabezpečili úplnou spokojenost našich zákazníků.

Náplň práce

- Implementace Lean nástrojů - 5S, standardizovaná práce, QCO, VSM, problem solving
- Metodické vedení a podpora výroby
- Práce se systémy CI, JCMS a Six Sigma
- Podpora při řízení projektů v rámci strategie neustálého zlepšování
- Podpora při realizaci kaizenů a mentorování
- Odstraňování slabých míst procesů
- Prezentace a zaškolení zaměstnanců v oblasti JCMS

Požadujeme

- Vzdělání technického směru
- Aktivní znalost AJ
- Organizační schopnosti, práce s časem a prioritami
- Komunikační dovednosti, schopnost jednat na různých úrovních
- Znalost interních výrobních procesů
- Systematický přístup k řešení problémů
- Schopnost práce pod tlakem
- Znalost systémů Six Sigma, Lean Manufacturing a BBP

Benefity

- Dobré a moderní zázemí silné a rostoucí mezinárodní společnosti
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Dobré platové ohodnocení
- Dovolenou navíc
- Stravenky
- Závodní stravování
- Jazykové kurzy
- Odborná školení
- Možnost profesního rozvoje a růstu
- Firemní akce

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Žatec
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Požadované vzdělání:Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Místo pracoviště:

Žatec

Zaměstnavatel:

Kontaktní osoba:

Ivana Bebjaková

Adresa:

43801 Bitozeves – Tatinná, Česká republika