Chceš každý den pracovat na jedinečných projektech pro Českou Republiku, Evropu i Svět? Jsme společnost s 20 letou zkušeností v oboru světelné reklamy, výroby stojanů a in-store designu. Přinášíme na trh novinky a inovace a neustále pracujeme na svém rozvoji. Máme neformální atmosféru, umíme se zabavit a zasmát, a zároveň všichni víme, co se od nás očekává a makáme na tom být den ode dne lepší.

Projektový manažer

Náplň práce:

  • Jednání se stávajícími zákazníky a 107% péče o ně
  • Tvorba a prezentace nabídek a péče o ně
  • Řízení a koordinace výrobních zakázek (výroba prodejeních stojanů, designových interiérů, ...)
  • Vedení a administrativní zpracování nabídek
  • Plánování projektů, dohled nad realizací a průběžná kontrola
  • Jednání s výr. dodavateli, výběr nových dodavatelů

Požadujeme:

  • Nápaditost, umění nacházet řešení
  • Komunikační schopnosti
  • Praxe s výrobními projekty nebo šikovnost na řemesla
  • SŠ vzdělání tech. směru a technická znalost materiálů a postupů
  • Řidičák
  • Znalost MS Office

Nabízíme:

  • Zajímavý fix a ještě zajímavější provize
  • Každý Váš pracovní den bude vypadat jinak - rozhodně se nebudete nudit :-)
  • Notebook, telefon
  • Pofesní rozvoj
  • Nástup ihned nebo dohodou

Společnost
MORIS design s.r.o.
Adresa
Pod Stárkou 1462/33, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Služby, Produkční, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel