Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce zdravotnického vybavení a nábytku, hledá posilu do svého týmu - zaměstnance na pozici

DISPEČER SERVISU

Náplň práce:

· operativní řízení servisních techniků

· řízení jednotlivých servisních zakázek

· externí komunikace se zákazníkem

· interní komunikace s ostatními firemními odděleními

· dokumentování servisních případů v IS Helios Orange

· příprava podkladů pro fakturaci

· vyřizování reklamací

· správa servisních smluv se zákazníky

· nabídka pravidelných služeb zákazníkům

Požadujeme:

· SŠ technického směru

· minimálně řidičský průkaz skupiny B

· pokročilou znalost anglického jazyka

· znalost MS Windows, MS Office

· příjemné vystupování, výborné organizační a komunikační schopnosti

· vysoké pracovní nasazení a orientace na zákazníka

· samostatnost a ochotu učit se novým věcem

· spolehlivost, loajalitu a časovou flexibilitu

· trestní bezúhonnost

Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou:

· znalost informačního systému Helios Orange

· vyhláška č.50/1978 Sb., §5 a výše

· vyšší úroveň znalosti anglického jazyka, popřípadě dalších cizích jazyků

Nabízíme:

· zajímavou a samostatnou práci v dynamickém prostředí české expandující společnosti

· zaškolení, odborný a profesní růst

· příjemné pracovní prostředí

· zázemí stabilní a prosperující společnosti

· bonusy za výsledky a splnění cílů

· nástup možný ihned

Společnost
PROMA REHA, s.r.o.
Adresa
Riegrova 342, Česká Skalice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství, Výroba a průmysl, Dispečer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel