Luxury Network s.r.o.
Chrudimská 1418/2, Praha 3

Referent-ka obchodního oddělení - i pro absolventy

Společnost Luxury Network s.r.o. přijme do kanceláře na Praze 3 kolegy na pozici referent-ka obchodního oddělení.

POŽADUJEME

- SŠ vzdělání

- komunikativní schopnosti

- samostatnost

- pečlivost, dochvilnost, aktivitu, cílevědomost

- znalost MS Office (MS Excel, MS Word)

- ochota sebevzdělávat se

- nástup ihned

NÁPLŇ PRÁCE

- administrativa

- vyřizování telefonátů, e-mailů

-řešení zadaných úkolů

- vedení obchodních jednání s našimi klienty

- příprava a kompletace dokumentů

NABÍZÍME

- práce na HPP

- fixní plat + provize + motivační bonusy

- pomoc v rámci počáteční adaptace

- přátelský kolektiv mladých lidí

- práce PO-PÁ, víkendy volné

- praxe v oboru není nutná

-mobilní telefon, notebook

- pracovište v centru Prahy

- možnost firemního ubytování

Adresa
Chrudimská 1418/2, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 16 000 – 25 000 Kč/měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Ubytování/příspěvek na ubytování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Konzultant, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.