Luxury Network s.r.o.
Chrudimská 1418/2, Praha 3

REFERENT MARKETINGU NA HPP

Společnost Luxury Network s.r.o. přijme do kanceláří na na Praze 3 a 4 kolegy na pozici referent marketingu.

Tato pozice je výborným startovacím bodem v oblasti prodeje a obchodu a je určená především pro absolventy středních škol s kratší praxí, kteří se nebojí komunikovat, jsou výřeční a dokáží se prosadit. Součástí pozice je kvalitní zaškolení.

NABÍZÍME

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • stálý fixní plat + provize + motivační bonusy + atraktivní balíček firemních benefitů
  • pozici, která je ideálním startem v oblasti prodeje a obchodu, což je z hlediska výdělku a seberealizace dlouhodobě velice atraktivní oblast působení
  • příjemný pracovní kolektiv
  • možnost pracovat ve firmě, která je špičkou ve svém oboru
  • mobilní telefon, notebook
  • práce PO-PÁ, víkendy volné
  • pracovište v centru Prahy
  • možnost firemního ubytování

POŽADUJEME

  • chuť pracovat ve sféře prodeje a obchodu
  • SŠ vzdělání
  • praxe v přímém prodeji, aktivní lince, call centru atp. velkou výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • orientace na zákazníka
  • vynikající verbální projev
  • týmový hráč
  • nadšení a chuť pro práci
  • velmi dobrá znalost českého jazyka
  • nástup ihned

NÁPLŇ PRÁCE

  • úzká spolupráce s obchodním zástupcem ve svěřeném portfoliu zákazníků a administrativa s tím spojená
  • budování dlouhodobých vztahů s klienty
  • řešení zadaných úkolů
  • vedení obchodních jednání s našimi klienty
  • příprava a kompletace dokumentů

Adresa
Chrudimská 1418/2, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 21 300 – 29 990 Kč/měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Ubytování/příspěvek na ubytování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Konzultant, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.