Luxury Network s.r.o.
Chrudimská 1418/2, Praha 3

Marketingový pracovník

Společnost Luxury Network s.r.o. přijme do kanceláře v centru Prahy kolegy na pozici MARKETINGOVÉHO PRACOVNÍKA.

Požadujeme

  • komunikativní schopnosti
  • samostatnost
  • pečlivost, aktivitu, cílevědomost
  • PC uživatelsky
  • proklientský přístup k zákazníkům
  • ochota sebevzdělávat se
  • schopnost identifikovat potřeby klienta
  • nástup ihned

Náplň práce

  • komunikace s klienty
  • osobní jednání s klienty
  • spolupráce se zkušenými obchodníky a analytiky
  • podpora senior managera
  • sledování dění ve světě
  • evidence dokumentů

Nabízíme

  • zázemí zkušených odborníků
  • fixní měsíční plat
  • provize, bonusy, firemní benefity
  • odbornou pomoc v rámci počáteční adaptace
  • komplexní systém vzdělávání a tréninků směřující k profesnímu rozvoji a postupu v kariéře
  • intenzivní marketingová podpora
  • profesní podporu a odbornou garanci po celou dobu spolupráce
  • zvyšování svých profesních znalostí – pozice s kariérním postupem
  • přátelský kolektiv mladých lidí
  • práce PO-PÁ, víkendy volné
  • možnost firemního ubytování

Adresa
Chrudimská 1418/2, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 21 300 – 29 990 Kč/měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Ubytování/příspěvek na ubytování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Konzultant, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.