POŽADAVKY:

- VŠ chemického směru (analytická chemie výhodou) nebo SŠ s dlouhodobou praxí na podobné pozici
- praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví výhodou
- znalost práce na PC (Windows, Excel, PowerPoint)
- znalost měření na přístrojích v oddělení kvality (AAS, ICP) výhodou
- laboratorní zručnost
- znalost systému jakosti ISO, 9001:2008, HACCP, SVP (GMP) výhodou
- aktivní znalost anglického jazyka
- řidičské oprávnění sk. B

NÁPLŇ PRÁCE:
- kontrola a schvalování laboratorních záznamů
- vývoj metod pro QC
- validace analytických metod
- kontrola a schvalování postupů pro kontrolu kvality
- práce s farmaceutickou legislativou (AJ)
- správa analytických přístrojů, včetně metrologie
- validace a měření na AAS, ICP

MÍSTO VÝKONU PRÁCE
- sídlo společnosti, Bruntál, Zahradní 1938/46c

DRUH PRACOVNÍHO POMĚRU:
na dobu neurčitou s 3-měsíční zkušební dobou, plný pracovní úvazek

NABÍZÍME:
- práci v perspektivní expandující společnosti, dlouhodobou jistotu práce a výdělku, moderní prostředí
- možnost odborného růstu
- odpovídající finanční ohodnocení
- firemní benefity: měsíční motivační odměny ve výši 8% tarifní mzdy, roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele, a jiné.

MOŽNÝ NÁSTUP:
ihned

Společnost
Macco Organiques, s.r.o.
Adresa
Bruntál
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Kvalita a kontrola jakosti, Farmacie, Chemik, Specialista ISO, Chemický inženýr, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel