Jsme firma vyvíjející kompletní softwarová řešení v oblasti hromadné dopravy.

V rámci našich vývojových aktivit je možno vyvíjet pod OS Linux nebo Windows. Podle zájmu je možnost zvolit oblast vývoje od GUI přes aplikační vrstvu server i klient až po ovladače a vývoj pro mikrokontroléry.
Podrobnější informace jsou na www.systekswhw.cz.

C/C++ vývojář/programátor - PC i mikrokontroléry

|| Popis pozice

Vývojář se podílí na všech částech vývojového cyklu od analýzy až po testování.
Vývoj probíhá v úzké splupráci se zahraničními kolegy a hlavním jazykem pro komunikaci a dokumentaci je angličtina.

  • Vytváření nových aplikací a funkčností
  • Tvorba specifikací
  • Implementace funkčností dle specifikace
  • Testování
  • Optimalizace
  • Komunikace se zákazníkem

|| Požadovaná kvalifikace

  • Znalost C/C++ a vývojových nástrojů
  • Zkušenosti s vývojem software
  • Komunikativní znalost Anglického jazyka

|| Výhodou je

  • Zkušenosti s vývojem pro OS Linux nebo MS Windows.
  • Znalost některé z následujících technologií: smart card, e-ticketing, RFID, Linux ideálně pak Gentoo, QT, Cortex Ax, CMake, POCO
  • Znalost některého verzovacího systému (git)
  • Znalost některého Issue tracking systému (Bugzilla)
  • Samostatnost
  • Vzdělání v IT
  • Znalost metod a nástrojů řízení kvality ve vývoji software
  • Znalost metod a nástrojů projektového řízení
  • Znalost Německého jazyka i jen pasivní
  • Řidičský průkaz skupiny B

Pro oblast embedded - mikrokontroléry

Software je vyvíjen například pro následující komponenty: čtečky smart cards a další prvky podporující e-ticketing, speciální tiskárny, jednotky na zpracování mincí, periferie hlavní řídicí jednotky a další moduly kde jsou využity mikrokontrolery.
Vývojář vyvijí nový firmware pro nová zařízení, ale také modifikuje stávající.

Výhodou je znalost některé z následujících technologií:

  • smart card (mifare, VDV-KA a podobné technologie)
  • e-ticketing
  • RFID
  • ARM cortex M3
  • IAR development tools
  • J-link
  • FPGA, DSP, RISC, LPC microcontroller, Atmel a podobných

|| Nabízíme

  • Stabilní dlouhodobý pracovní poměr v technologicky vyspělé firmě
  • Príležitost k získání zkušeností na zajímavých projektech v mezinárodním prostředí
  • Odborný i kariérní růst
  • Využití angličtiny v každodenní komunikaci
  • Práci v týmu zkušených kolegu s dlouholetou praxí, kteří jsou ochotní sdílet své zkušenosti

|| Na pozici se uplatní

  • Junior developer
  • Senior developer
  • Software architect

Vice na www.systekswhw.cz

Společnost
SYSTEK SWHW, s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.