Alza.cz a.s.

Víme, že lidé jsou základem úspěchu každé firmy. Hledáme proto výrazné osobnosti s chutí do života, které mají neotřelé nápady, rády na sobě pracují, mají rády výzvy a skvěle odvedená práce jim dělá dobře.

Přidejte se na palubu Alza, aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Teamleader prodejny Praha (JPO01913) – Alza.cz a.s.

Název pozice:

Teamleader prodejny Praha (JPO01913)

Popis:

Náplň práce:

  • Vedení týmu obchodníků - motivace, rozvoj, koučování
  • Pohyb v prostorách prodejny a kontakt se zákazníky
  • Pomoc zákazníkům při výběru zboží
  • Řešení reklamací, technické poradenství
  • Vyřizování objednávek příchozích zákazníků
  • Výpomoc v zázemí prodejny
  • Odvody a práce s hotovostí

Co od Vás očekáváme:

  • Min. rok praxe na obdobné pozici
  • Schopnost vést, hodnotit a koučovat tým obchodníků
  • Silného obchodního ducha a zaměření na cíle a výsledky
  • Velmi dobrou orientaci v HW
  • Zájem o obor, aktivní sledování novinek
  • Přátelské vystupování, komunikativnost
  • Asertivitu, odolnost vůči stresu
  • Smysl pro zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Přímý podíl na rozvoji největšího eshopu ALZA.CZ v ČR
  • Osobní zodpovědnost za dosažené výsledky
  • Práci v přátelském a dynamickém prostředí
  • Možnost osobního růstu
  • Přístup ke školení a neustálému vzdělávání
  • Získávání zkušeností
  • Finanční ohodnocení závislé na Vašich výsledcích a zázemí velké společnosti
  • Zaměstnenecké benefity (příspěvek na stravování, jazykové kurzy, karta multisport benefit, etc.)

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Praha
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Požadované vzdělání:Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Místo pracoviště:

Praha

Zaměstnavatel:

Kontaktní osoba:

Zuzana Tarbajovská