Mladá fronta a.s. (www.mf.cz) - jsme prestižní vydavatelský dům s velkým potenciálem růstu a dynamickým rozvojem, který navazuje na sedmdesátiletou tradici. Aktuálně do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici:

Specialista prodeje inzerce po telefonu

Chcete si vydělat zajímavé peníze a stát se členem prestižního vydavatelského domu Mladá fronta ?

Hledáme talenty na prodej po telefonu pro nejprodávanější tituly na trhu!

Náplň práce:

  • prodej tištěné inzerce do ekonomických titulů prostřednictvím telefonického oslovování
  • konzultace a navrhování vhodných inzertních kampaní dle potřeb zákazníka
  • komunikace se zákazníky ze segmentu malých a středních firem
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o svěřené klienty a budování obchodních vztahů
  • vytváření a aktualizace databáze klientů
  • zodpovědnost za plnění vlastního i týmového plánu
  • monitoring trhu
  • související administrativa

Požadujeme:

  • zkušenosti s prodejem po telefonu
  • zájem o mediální prostředí
  • vynikající komunikační, prezentační a argumentační dovednosti
  • orientace na zákazníka a výsledek
  • obchodní talent, drive, tah na branku
  • samostatnost, cílevědomost, sebemotivace, aktivní přístup k práci
  • silnou, vytrvalou osobnost, která se nebojí odmítnutí a ustojí tlak
  • uživatelská znalost práce na pc

Nabízíme:

  • rozvoj svých dovedností a zkušeností v prestižním vydavatelském domě
  • nadstandardní platové podmínky v závislosti na obchodních výsledcích (fixní mzda + zajímavá provizní složka; ve zkušební době garance bonusové motivační složky)
  • produktové zaškolení
  • kreativní a motivující práci v mladém kolektivu
  • možnost kariérního růstu
  • práce na HPP s možností i zkráceného úvazku
  • nástup dohodou, smlouva na dobu neurčitou

Místo výkonu práce:

  • Praha 4 - Modřany

Společnost
Mladá fronta a.s.
Adresa
Mezi vodami 1952/9, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Obchodní zástupce, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel