Mezinárodní společnost Kautex Textron Bohemia, spol s r.o., se sídlem v Kněžmostě u Mladé Boleslavi, dodavatel pro automobilový průmysl, hledá vhodné kandidáty na pozici

Elektronik / Elektrikář / Elektromechanik

Kautex, mezinárodní společnost se sídlem v německém Bonnu, patří z hlediska objemu prodejů mezi stovku největších dodavatelů automobilového průmyslu na světě. Je součástí americké multioborové společnosti Textron, která na trhu působí již od roku 1923 a vedle Kautexu sdružuje takové značky, jako je Bell Helicopter, Cessna, E-Z-GO, Greenlee aj. (www.textron.com). V České republice působíme již více než 20 let a zabýváme se výrobou plastových dílů. Náš závod s cca 500 zaměstnanci se nachází v Kněžmostě (zhruba 15 km od Mladé Boleslavi v blízkosti dálnice směr Liberec). Vyrábíme palivové nádrže (pro zákazníky Škoda Auto a VW) a SCR nádrže - Ad Blue – technologie pro snižování emisí (pro zákazníky Daimler, VW, BMW, Bosch, JLR, Ford, Mazda, Nissan). Vzhledem ke strategii růstu jsme v roce 2012 vybudovali odštěpný závod v těsné blízkosti současného závodu, kde vyrábíme CVS produkty (clear vision system – nádobky ostřikovačů (pro zákazníky Daimler, TPCA, Ford, VW, Toyota, JLR, Rolls&Royce). Nosnou technologií je vyfukování jedno- a vícevrstvých plastů - coex, NGFS, postupně rozšiřujeme také vstřikování plastů, které si vyžádalo investici do výstavby nové výrobní haly. Jedná se již o čtvrté významné rozšíření závodu během 15-ti let. Jsme certifikováni dle ISO TS 16949:2009 a držiteli ocenění Q1 - FORD. Kvalifikovaní zaměstnanci se zájmem o další rozvoj a růst a se zapálením pro věc jsou jedním z pěti pilířů naší firemní kultury COMET. Nabízíme individuální přístup, plánování kariéry, jakož i příležitosti pro mezinárodní mobilitu.

„Technology that fuels your future“

V současné době hledáme kandidáty na pozici Elektronik - 3 směnný provoz.

Hlavní náplň práce:

- provádění preventivních prohlídek strojů a zařízení

- provádění oprav, úprav a změn strojů
- provádění úpravy programu strojů vedoucí k zefektivnění výroby (vyfukovací stroje)
- aktivní podpora TPM implementace
- vytipovávání náhradních dílů a preventivních servisních činností
- vedení příslušné dokumentace a spolupráce s externími servisními techniky,

- zodpovědnost za převzetí oprav od externích firem
- analýza dat poruch strojů, identifikace potřeb a koordinace akčních plánů

Požadujeme:
- vzdělání v oboru elektro §5 Vyhl.50/78 Sb. , §6 výhodou
- znalost technické dokumentace
- znalost práce na PC (zejména MS Office)
- znalost SIMATIC S5, S7 výhodou
- aktivní přístup k řešení problémů a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme stabilní zázemí mezinárodní společnosti:
- možnost dalšího firemního vzdělávání
- odpovídající finanční ohodnocení a další firemní benefity
- 5 týdnů dovolené
- 13./14.plat
- plně dotovaná strava (1 oběd/směnu)
- firemní akce
- závodní svozy ze tří směrů na všechny 3 směny

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím strukturovaný životopis. Máte-li zájem o bližší informace, kontaktuje sl. Michaelu Tvrdíkovou(HR), tel.: +420 326 770 353, mob.+420 727 967 802.

Společnost
Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.
Adresa
Bakovská 36, Kněžmost
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, Výroba a průmysl, Elektrikář, Elektroinženýr, Elektromechanik, Elektrotechnik, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel