Zlepšováky, díky kterým si rychle najdete práci

Na Jobs.cz teď můžete vybírat z 20.000 nabídek. Hledání a třídění inzerátů si můžete hodně usnadnit – když znáte tyhle chytré zlepšováky. Zařídit si je vám zabere jen pár kliků. Jaké to jsou?

1. Nabídky na míru

Doporučujeme vám přihlásit se do svého účtu vždy, když přicházíte na Jobs.cz hledat práci. Díky tomu vám můžeme zobrazit lépe padnoucí nabídky, než když inzeráty pročítáte bez přihlášení.

Přihlaste se a procházejte inzeráty klasicky podle toho, co vás zajímá. Na konci stránky vám ukážeme další nabídky z podobného těsta:

print6

  • Obrázek se po rozkliknutí zvětší. Na článek se vrátíte tlačítkem Zpět.

2. Co s načatou nabídkou

Když si rozkliknete inzerát, který vás zaujal, vpravo vidíte nabídku možností, co s nabídkou můžete udělat:

print5

  • Obrázek se po rozkliknutí zvětší. Na článek se vrátíte tlačítkem Zpět.

Například si ji jedním klikem uložte do Oblíbených. Můžete se k ní vrátit později, až budete mít více času ji prostudovat.

A nebo si nechte posílat podobné nabídky e-mailem. Tímto způsobem získáte velkého pomocníka pro hledání práce – agenta Jobs.cz. Stojí za ním chytrá technologie, díky které vám dokážeme najít i nabídky, které byste sami „na vlastní pěst“ nejspíš neobjevili. Nebo takové, které firmy vystavili jen před pár minutami. Zajímavé inzeráty vám agent také pošle o něco dříve než ostatním uchazečům.

» Chci zjistit víc o tom, jak agent funguje

3. Chytré filtry pro snazší hledání

Na Jobs.cz je teď přes 20 tisíc nabídek. I když si hledání zúžíte podle oboru a regionu, i tak vám může hledání té pravé práce zabrat spoustu času. Usnadněte si to a využijte chytré filtry:

print2

  • Obrázek se po rozkliknutí zvětší. Na článek se vrátíte tlačítkem Zpět.

Podle čeho můžete nabídky zaměstnavatelů například třídit?

Čas zveřejnění: nechte si ukázat nabídky vystavené v posledních 24 hodinách, 3 dnech nebo z posledního týdne.

Plat: zajímají vás například jen inzeráty s platem od 40 tisíc výš? Do filtru si to zadáte jedním klikem.

Typ úvazku: můžete zadat, zda máte výuční list, maturitu nebo vysokou školu. Na základě toho se vám zobrazí nabídky, ve kterých zaměstnavatelé hledají lidi právě s tímto typem dokončeného vzdělání.

Jazyky: tento filtr vám pomůže, pokud si chcete najít práci,  kde využijete cizí jazyky (angličtinu, němčinu, francouzštinu, ruštinu, polštinu, italštinu nebo španělštinu).

Zadavatel: můžete si vybrat, zda chcete vidět inzeráty jen od přímých zaměstnavatelů, personálních agentur nebo neziskovek.

Vhodné pro: tento filtr vám ukáže nabídky vhodné pro absolventy nebo lidi se zdravotním omezením.

4. První!

U některých inzerátů si můžete všimnout hlášky: Odpovězte teď a budete mezi prvními.

To znamená, že na tuto nabídku zatím reagovali méně než 4 uchazeči. Pokud odpovíte, váš životopis bude skutečně jedním z prvních, které personalista uvidí.

prvni

  • Obrázek se po rozkliknutí zvětší. Na článek se vrátíte tlačítkem Zpět.

» Podívejte se na čerstvé nabídky na Jobs.cz

 Jobs.cz

Další články k tématu

Naprosto šílené otázky, které mohou zaznít na pohovoru

Popište slepému žlutou barvu. Co byste dělal, kdybyste jako jediný přežil pád letadla? Příběhy o šílených otázkách na pohovorech jste jistě slyšeli, četli a možná také zažili. Co konkrétně se jimi personalisté snaží zjistit? ↑ Kolik kominíků je v Brně? Jak to mám asi tak vědět? Proč se na takové věci vůbec ptají? Některé „crazy … číst více

3 tipy, jak si v roce 2017 rychle oprášit životopis

Může se to stát dnes, zítra nebo třeba za měsíc. Padne vám do oka zajímavá nabídka a budete na ni chtít odpovědět co nejdřív. Jenže při pohledu do životopisu zjistíte, že jste jej naposledy aktualizovali někdy před třemi lety… Když vám jde o to dostat se na pohovor, není čas ztrácet čas. Máme 3 tipy, … číst více

5 typů personalistů, se kterými se můžete setkat

Jsou personalisté, se kterými se na pohovoru budete cítit jako na jedné lodi. Jiným ale nebudete stát ani za krátký e-mail. Seznamte s pěti typy HR odborníků, na které můžete narazit, když hledáte práci. 1. Energizer Stručná charakteristika: Z pohovoru odejdete nabití energií. To byl super pokec! Tento personalista nechce, abyste byli nervózní více, než je zdrávo. … číst více

Kde se vidíte za 5 let a další otázky, které uchazeči nesnáší

Vážně máte na pohovoru vyrukovat s tím, co plánujete dělat v roce 2022? Na některé otázky personalistů se vážně neodpovídá snadno. Jsou to dotazy typu: jaké jsou vaše silné a slabé stránky, co by o vás řekl váš bývalý šéf a podobně. Lidé většinou netuší, co na to mají říct, aby to neznělo jen jako … číst více