Amazon hledá klíčové manažery. Kdo má šanci?

Plynulou angličtinu chtějí všude, ale tady ji opravdu využijete: ať už na několikaměsíčním zaškolení v USA nebo na denní bázi v práci blízko Prahy. „Hledáme pro Amazon lidi, kteří se nebojí přístupu hands on – tedy aktivně se podílet na dění nejen svého oddělení, ale i firmy jako celku,“ říká Adéla Bíbrová z personální společnosti Adecco, která pro Amazon nové kolegy hledá.

» 2 minuty čtení «

adela_bibrova_adecco_

↑ Adéla Bíbrová z personální společnosti Adecco.

Jobs.cz: Jaké pozice teď Adecco pro Amazon obsazuje?

Adecco nyní s Amazonem spolupracuje na obsazení většího počtu míst do středního managementu na pozici Area Manager. Tito lidé budou klíčoví pro start celého distribučního centra Amazonu v Dobrovízi u Prahy.

Jobs.cz: Jací uchazeči mají šanci uspět? Co musejí splnit?

Ideální kandidát má plynnou angličtinu a vysokoškolské vzdělání, předchozí praxi v logistice/distribuci či operativě a umí vést a motivovat větší tým podřízených. Hledáme pro Amazon lidi, kteří se nebojí přístupu hands on – tedy aktivně se podílet na dění nejen svého oddělení, ale i firmy jako celku. Příležitost může být otevřena také poměrně čerstvým absolventům, kteří mají chuť se učit a rozvíjet.

Zaujala vás tato nabídka?      Více o pozici Area Manager v Amazonu

Jobs.cz: Co nováčka po nástupu čeká?

Tak jako každý zaměstnanec Amazonu, projde i nový Area Manager „kolečkem“ všech činností, které jsou spjaty s různými pozicemi v distribučním centru. Vyzkouší si tedy práci na úsecích jako jsou příjem zboží, naskladňování, balení, expedice a další. Od samého začátku bude začleněn do dění od A do Z. Uchazeči o tuto manažerskou pozici by neměli čekat vlastní kancelář a oblek s kravatou. V Amazonu přidají ruku k dílu úplně všichni, každý den je jiný a vše směřuje k jedinému cíli: 100% spokojený zákazník.

↑ O co se stará Area Manager v Amazonu?

Jobs.cz: Jaká je šance na případný kariérní postup?

Amazon je opravdu rychle rostoucí společnost a mohu potvrdit, že kariérnímu růstu je velmi nakloněna. Je běžné, že člověk, který nastoupí na určitou pozici a podává v ní dobré výkony, je potom velmi rychle povýšen.

Jobs.cz: Amazon je mezinárodní společnost. Čeká nováčky zaškolení nebo stáž v zahraničí?

Ano. Amazon má propracovaný systém školení všech zaměstnanců. Konkrétně ty na pozicích Area Manager čeká hned na začátku jejich práce u Amazonu tříměsíční školení v distribučních centrech společnosti ve Spojených státech, které je samozřejmě plně hrazeno zaměstnavatelem.

Jobs.cz: Jak vypadá výběrové řízení?

Výběrové řízení je několikastupňové. Probíhá formou telefonických a osobních pohovorů a kromě úvodního kola probíhá celé v angličtině. Uchazeč se v průběhu pohovorů setká se zaměstnanci Amazonu na různých pozicích, kteří mu umožní více nahlédnout do firemní kultury a strategie.

Zaujala vás tato nabídka?      Více o pozici Area Manager v Amazonu

VIDEO: Jak se pracuje v Amazonu

Jana Kutarňová, Jobs.cz

» Více o pozici Area Manager v Amazonu

Další články k tématu

Jobs.cz hledá nové kolegy. Přidejte se k nám!

Portál Jobs.cz hledá posily. Staňte se členy našeho týmu! Jaké je pracovat pro společnost LMC, provozovatele kariérních portálů Jobs.cz a Prace.cz? Na to odpovídají Alfred Simuna, Business Development Director a Ondra Mysliveček, Technology Director. „Drží mě tu lidé, se kterými pracuju a také to, že jako firma zodpovídáme sami za sebe. Můžeme si určit, co … číst více

7 firem s pohodovými kancelářemi. Právě teď hledají lidi!

Sníte o práci v Googlu nebo Facebooku a jejich prostorách plných klouzaček, koloběžek, našlapaných firemních posiloven a občerstvení zdarma? Za pohodovým pracovním prostředím nemusíte daleko. Vytipovali jsme pro vás sedm firem, do kterých se budete opravdu těšit. A dobrá zpráva – většina z nich právě někoho hledá! » 4 minuty čtení « Firemní knihovna v … číst více

5 věcí, které vyčtete z pracovních inzerátů

Všimli jste si, že většina inzerátů má pod hlavičkou „nabízíme“ méně informací než pod hlavičkou „požadujeme“? Prvním krokem k tomu, abyste nalezli ty správné inzeráty, je si hned na začátku uvědomit, co vlastně hledáte, jak chcete svou kariéru směrovat a co jste pro ni ochotni udělat. » 2 minuty čtení « ↑ Jak si vybrat novou práci? … číst více

IKEA na Profesia Days ukáže, jak se ve firmě uplatnit

Začít jako prodavač, pak se stát vedoucím oddělení služeb zákazníků a nakonec řídit celý obchodní dům. To je jeden ze skutečných kariérních příběhů lidí, které můžete ve společnosti IKEA potkat. Stačí mít zájem o svou práci, chtít na sobě neustále pracovat a my vám pomůžeme růst. Přijďte se přesvědčit 12. a 13. října na veletrh Profesia … číst více