Velká fotogalerie: 8 firem s nejhezčími kancelářemi

Chcete strávit osm hodin denně ve sterilním open spacu nebo vzdušné kanceláři plné designových prvků? Tohle asi není otázka, nad kterou je třeba dlouho přemýšlet. Soutěž CBRE Zasedačka roku už potřetí hledala firmy se zajímavými kancelářemi. Tohle je velká fotogalerie 8 vítězů posledního ročníku. Porotě předsedala architektka Eva Jiřičná, která by firmám doporučila zaměřit se hlavně na dobré osvětlení kanceláří.

1. BlueLink: zasedačka jako hnízdo

  • Co je to za firmu: Působí v letecké dopravě. Poskytuje podporu v oblasti rezervací letenek nebo řízení věrnostních programů. Spadá do skupiny AirFrance-KLM. V Česku zaměstnává 500 lidí. Vítěz kategorie Zasedačka roku.

» Koho teď hledají v BlueLink

160220_Florentinum_BlueLink_Monom_13160220_florentinum_bluelink_monom_17

2. Accolade Technologies: retro křesílka

  • Co je to za firmu: Vývojové centrum americké softwarové firmy. Řeší komplikované problémy v americkém zdravotnictví. Vítěz v kategorii Kancelář jako DNA firmy.

_DSC6752-Edit-2_DSC6949-Edit

3. Avast: oranžová tělocvična

  • Co je to za firmu: Antivirové programy, které původně český Avast vyvíjí už skoro třicet let, chrání přes 400 milionů počítačů a mobilů po celém světě. Vítěz v kategorii Nejatraktivnější pracovní prostředí.

» Koho teď hledají v Avastu

044_VRTISKA_ZAK_AVAST_f_Kristina_Hrabetova007_VRTISKA_ZAK_AVAST_f_Kristina_Hrabetova

3. Kentico Software: uklidňující akvárko

  • Co je to za firmu: Brněnská vývojářská firma, jejíž software na správu webových stránek využívají firmy po celém světě. Například Microsoft, Sony či Mazda. Vítěz v kategorii Zdravá firma.

» Koho teď hledají v Kentico Software

Kentico13Kentico_interier_003

4. ComAp: relax zóna z paletek

  • Co je to za firmu: Další vývojářská společnost s českými kořeny a dvacetiletou historií. Vyvíjí speciální řídící jednotky pro dodávky energie. Díky nim svítí třeba ostrovy v Tichomoří. Vítěz kategorie  Kanceláře pro budoucí výzvy.

» Koho teď hledají v ComAP

COMAP-28

COMAP-175. STRV: kulečník na odreagování

  • Co je to za firmu: Česká technologická společnost, která vyvíjí mobilní aplikace. Má za sebou docela raketový růst. Ještě v roce 2015 sídlila v osmdesátimetrovém bytě, od loňska obývá tři patra kancelářské budovy v pražském Karlíně. Daří se jí hlavně na americkém trhu. Vítěz v kategorii Chytrá kancelář.

STRV-office7
STRV-office4

7. Expedia: zavěšená postel

  • Co je to za firmu: Vznikla před dvaceti lety jako součást Microsoftu, ale pak se osamostatnila. Provozuje světové cestovatelské weby Hotels.com nebo Hotwire.com. V soutěži Zasedačka roku získala speciální cenu poroty.

hygge2market place2

8. SAP: slunečná terasa

  • Co je to za firmu: Firmám z celého světa dodává finanční podniková řešení, například na správu faktur nebo inkasa pohledávek. V soutěži Zasedačka roku získala cenu veřejnosti.

» Koho teď hledají v SAP

Jana Kutarňová, Jobs.cz

» Podívat se na všechny nabídky práce

Další články k tématu

Nesedí mi kolega. Co můžu dělat?

Rozdílné pracovní nasazení, odlišné povahové rysy jako je puntíčkářství a rozevlátost nebo přehnané ambice jednotlivců na pracovišti – to patří podle psycholožky Zdeňky Žídkové mezi najčastější příčiny neshod na pracovišti. Jak pracovní konflitky řešit a hlavně jak je ustát? Na to v rozhovoru pro portál Jobs.cz odpovídá psycholožka Zdeňka Žídková, která se zabývá psychologií práce a řešením … číst více

Velká fotogalerie: Firmy s nejhezčími kancelářemi

CBRE Zasedačka roku je nová soutěž, která upozorňuje na zajímavé a inspirativní prostředí v tuzemských firmách. Porota poslala do užšího výběru 23 společností. Jobs.cz vám je postupně všechny představí – v dnešním článku se s námi podíváte do prvních 11 firem. A která z nich soutěž vyhraje? To se dozvíme v únoru 2015. » 3 minuty čtení « … číst více

8 tipů, jak odhalit firmu ještě před nástupem

Pokud se chcete každé ráno těšit do práce, mějte oči otevřené už na pohovoru. Jak odhadnout, jestli vás budou brát jako parťáka, nebo s vámi budou jednat jako s kusem hadru? 1. Jak vás přivítají? Pokud se už na recepci cítíte jako vetřelec, zbystřete. Zaposlouchejte se do hovoru recepčních nebo vrátných. Mají dostatek taktu, aby … číst více

6 věcí, které dělají nepostradatelní lidé

Každý je nahraditelný, zní známá cynická poučka. Ale není to tak docela pravda. Někteří lidé jsou pro firmy velmi vzácní a nejde zdaleka  jen o jejich odborné znalosti. Jak nepostradatelné poznáte? Dělají těchto šest věcí. » 2 minuty čtení « ↑ Někteří kolegové by citelně chyběli celé firmě. 1. Udržují dobrou náladu Když má firma finanční … číst více