Jsme česká softwarová společnost s mezinárodní působností a patříme mezi špičku v oboru více než 26 let. Zaměřujeme se na vývoj rozsáhlých informačních systémů, vývoj mobilních aplikací, bezpečnost ve světě IT a mobilních zařízení. Naše řešení používají desetitisíce uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě. Máme zákazníky zejména v České republice a dodáváme inovativní software v Evropě i USA.

Administrativní pracovník/pracovnice certifikačních testů

Popis pozice:

Z důvodu rozšíření našeho týmu v testovacím centru, hledáme nového kolegu/kolegyni.
Vašim hlavním úkolem bude zajištění administrace certifikačních testů Prometric a Pearson VUE.

• zajištění dozoru a administrace certifikačních testů Prometric a Pearson VUE
• zajištění vstupní kontroly účastníků a dohledu během zkoušek
• řešení případných technických problémů s Help Desk nebo organizační záležitosti s operativou v anglickém jazyce
• odpovědnost za dodržování všech bezpečnostních a organizačních procedur během testování
• pracovní poměr na DPP nebo DPČ, vhodný i pro studenty VŠ nebo rodiče na MD a RD
• práce v rozsahu 1-4 dnů v týdnu

Požadujeme:

• zodpovědnost a pečlivost
• ochota pracovat a učit se novým věcem
• velmi dobré komunikativní dovednosti a schopnost práce s lidmi v českém i anglickém jazyce
• anglický jazyk na komunikativní úrovni
• dlouhodobou spolupráci (min. 1 rok)

Nabízíme:

• zajímavou práci v české společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
• odpovídající mzdové ohodnocení
• příspěvek na stravování
• sportovní akce
• MultiSport karta
• příjemné pracovní prostředí
• výborná dostupnost – sídlo společnosti poblíž stanice metra “C“ – Pankrác

Zajímá Vás oblast vzdělávání a práce s lidmi? Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis a staňte se jednou z opor našeho týmu ve školicím centru.

Společnost
OKsystem a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Služby, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.