Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Kde tě nevyždímají jako citrón, protože co pak s člověkem bez šťávy? Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Easytask.cz, Seduo.cz, apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Senior Python R&D Developer

Jsme R&D tým a v LMC jsme hodně "mladí". V současnosti jsme data scientisté, kteří sice píšou čím dále kvalitnější kód, ale to není to, co se od našeho týmu očekává. Chceme přicházet s novými nápady, které pomůžou být našim službám více smart, tzn. aby lidé prostřednictvím našich služeb co nejsnadněji našli práci, která jim bude sedět.

Co bude tvým úkolem?

Budeš psát a spravovat produkční kód aplikací, které se dostanou až do fáze realizace formou produkční služby. Budeš spolupracovat s data scientisty už ve fázi prototypů resp. POC (proof of concept) nových služeb, aby už při návrhu byl zohledněný požadavek na produkční fungování. Příkladem takovéto služby může být náš vlastní recommendation engine, který se jmenuje Matěj.

Budeš první, ale ne poslední.

Budeš první Python specialista v našem týmu. Očekáváme od tebe, že nám pomůžeš se správným zavedením Pythonu, testy, workflow, best practices . My se prostě učíme rádi. Budeš první, ale věříme, že ne na dlouho. Rádi bychom pak kolem tebe postavili tým.

Rádi zkoušíme nové technologie, a pokud se osvědčí, přijmeme je za vlastní. Naše aplikace nasazujeme v Docker kontejnerech, automatizujeme, co se dá...


Informace o pozici

Společnost
LMC s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1569/2c, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.