Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Kde tě nevyždímají jako citrón, protože co pak s člověkem bez šťávy? Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Easytask.cz, Seduo.cz, apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

Otestuj se: Jsem ten pravý Senior KAM pro LMC?

Tento test ze života LMC sales týmu tě obrazně řečeno svlékne do naha. Pokud jsi ten pravý/á Senior Key Account Manager pro LMC, tak to prostě poznáš. Pusť se tedy do toho!

1.
Představ si, že máš na starosti portfolio 15 velkých firemních klientů. Baví tě s nimi systematicky pracovat, společně rozvíjet jejich HR strategie, o které se staráš jako o vlastní. Díky tvým vizím a nápadům, které jsi schopný/á s pokorou a lehkostí naplňovat, je děláš ještě spokojenějšími. Šéf ti jako takovou malou motivační odměnu dává láhev šampaňského. Podělíš se s ostatními kolegy v týmu?

Pokud jsi odpověděl/a ano (bez skřípění zubů), pokračuj dál.
__________________________________________________

2.
Tvoje schopnost se vcítit do klientů tučně podtrhuje tvůj obchodní talent. Tví klienti tě prostě milují. Největší klient ti nabídl (no vlastně spíš požádal), jestli s ním nechceš běžet jako sparing parter pražský půlmaraton. Půjdeš do toho?

Pokud jsi odpověděl/a ano a věříš, že bys alespoň teoreticky začal/a trénovat, pokračuj dál.
__________________________________________________

3.
Máš za sebou alespoň 3 roky s B2B konzultačním prodejem s výsledky, se kterými se rád/a pochlubíš. Jsi rovnocenný partnerem vyššímu managementu klientů. Víš něco o tom, jak funguje HR oddělení a jeho procesy. Umíš přesvědčivě argumentovat. Dokážeš odprezentovat nabídku klidně i v angličtině.

Pokud jsi ve všech případech odpověděl/a ano, pokračuj dál.
__________________________________________________

4.
Na firemním vánočním večírku se to zase rozjelo. Není se čemu divit, tenhle rok je už po několikáté za sebou ten nejúspěšnější. Je prostě co slavit. Malá ručička se ale už nebezpečně přiblížila půlnoci. Odcházíš?

Pokud jsi s odhodláním odpověděl/a ne, pokračuj dál.
__________________________________________________

5.
Benefitům jako 6 týdnů volna + narozeninový den, nablýskaná služební oktávka, firemní apartmány v Alpách, tučný kredit v Cafeterii nebo home office se nebráníš, je ale pro tebe daleko důležitější dobrý pocit ze své práce (kterou pomáháš jiným lidem najít práci), vzdělávání, kvalitní know-how a dobrá nálada v týmu dobrých lidí kolem tebe.

Pokud s tímto tvrzením souhlasíš, gratulujeme – úvodní test máš zdárně za sebou.

Jdeš do toho s námi?

Pošli nám svoje CV nebo link na tvůj LinkedIn profil.

Pozice je na dobu určitou 1 rok. Když nám ukážeš, že se bez tebe neobejdeme ani poté, velice rádi prodloužíme na dobu neurčitou :)


Informace o pozici

Společnost
LMC s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1569/2c, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Prodej a obchod, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel