Co takhle mít pohodovější pondělní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Kde tě nevyždímají jako citrón, protože co pak s člověkem bez šťávy? Když k tomu přidáš fungující produkty (Jobs.cz, Prace.cz, Easytask.cz, Seduo.cz, apod.) a možnost díky nim pomoci lidem získat práci i více radosti ze života, tak tvoje srdce jako toho našeho správného parťáka jistě zaplesá.

UX designer/ka pro LMC (Teamio, Prace.cz, Jobote atd.)

Náš LMC dream je mít do roku 2020 celkem 10 milionů uživatelů. Velkou příležitostí, jak toho dosáhnout, je další zahraniční expanze. Hledáme proto hned několik posil do našeho stále se rozšiřujícího týmu. Ať pro Teamio.com (aplikace pro správu náboru), Prace.cz (známý job board), Seduo.cz (portál s videokurzy) nebo Jobote.com (platforma pro doporučování kandidátů). Budeš součástí ostříleného (zatím) 10členného UX týmu, takže budeš mít k dispozici dostatek dalších hlav pro konzultaci tvých návrhů.

Zaleží nám na tom, co a jak děláme…

Dopředu říkáme, že to tady není žádná flákačka. Chceme dělat UX jak nejlíp to jde a je fajn, že pro to máme v LMC super podmínky. Nemusíš tady nikoho přesvědčovat o tom, že řešit UX je důležitý. Neděláme věci jen tak od stolu, naopak určitě přičichneš i k UX výzkumu - hodně pracujeme v terénu a analyzujeme data. Dáme ti svobodu a naši plnou důvěru pro uskutečnění všech dobrých návrhů, se kterými přijdeš. Produktový vývoj jedeme podle dual track agile metodiky.

…ale také na tom s kým to děláme

Hledáme UX designery se zkušenostmi s návrhem uživatelského prostředí větších projektů, kteří se dokážou vcítit do uživatelů a efektivně naložit s výsledky uživatelského výzkumu. Čistý a jednoduchý design je tvojí mantrou, návrh responsivních webů samozřejmostí. Umíš pracovat s Google Analytics, Visual Website Optimizer nebo Axure.

Dokážeš pro svůj nápad nadchnout nejen sebe sama, ale i své kolegy. Kopeš za tým, ale přitom se za něj neschováváš. Nečekáš na zadání a umíš si dobře rozvrhnout práci.

Co dalšího tě bude těšit?

Dobrý pocit z práce na produktu, který pomáhá lidem - a to není vůbec málo. Zkušenosti budeš nabírat a vyměňovat na českých a zahraničních konferencích. O tvoji dobrou náladu se bude starat tým dobrých lidí kolem tebe (to je spíš potřeba zažít, než o tom psát:), ale také třeba čajovník Pavel, který ti bude v naší firemní čajovně vařit ty nejlepší čaje z celé Asie. Užij si týden dovolené navíc plus k tomu dalších 5 volných dní na cokoliv a narozeninový den. Posílíš svého kulturního i sportovního ducha díky tučnému kreditu v Cafeterii. V zimě i v létě můžeš vyrazit do našeho apartmánu v Alpách. Home office je samozřejmostí a třeba si konečně vyladíš svůj work-life balance. Jinak dětem a psům jsou u nás dveře otevřené dokořán. No a takhle bychom mohli pokračovat dál a dál…

Pozn.: Místo CV, klidně můžeš poslat tvůj profil na LinkedIn nebo zprávu na twitter Vládi Kalinaye, který s tebou bude řešit UX v LMC: @kalinay_v


Informace o pozici

Společnost
LMC s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1569/2c, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Grafik, Designer, Webdesigner, Webmaster, Průmyslový designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.