Náplň práce:

*Komplexní péče a zodpovědnost za produktové portfolio malé bílé elektroniky
*Výběr vhodných produktů a jejich následná optimalizace, spolupráce s velkoobchodními dodavateli a produktovými managery
*Spolupráce na realizaci marketingové strategie (letáky, propagační materiály, mediální kampaně apod.)
*Vyhodnocování prodeje, reporting

Požadujeme:

*Zkušenosti produktového managementu v oboru elektro (min 2 roky)
*Orientace na trhu s elektronikou
*Schopnost vyjednávat, smysl pro obchod
*Velmi dobrou znalost MS Excel
*Znalost SAP výhodou
*Časová flexibilita

Nabízíme:

*Práci v perspektivní dynamicky se vyvíjející společnosti
*Odpovídající platové ohodnocení
*Firemní benefity
*Možnost kariérního růstu
*Místo pracoviště centrála společnosti FAST ČR

Společnost
FAST ČR, a.s.
Adresa
Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Brand manager, Product Manager, Project Manager, Merchandiser, Product Specialist, Category Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FAST ČR, a.s., Lucie Emrová
735 726 980
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.