Společnost FAST ČR, přijme do svého týmu specialistu marketingu. Nový kolega bude uveden a zaučen do mezinárodního obchodu, marketingové problematiky a strategie společnosti.

Náplň práce:

* Tvorba marketingových materiálů
* Příprava, organizace a koordinace marketingových aktivit
* Příprava podkladů pro jednání s dodavateli
* Komunikace s produktovými manažery
* Administrativní činnosti spojená s chodem oddělení

Požadujeme:

*SŠ/VŠ vzdělání (zaměření na marketing výhodou)
*znalost PC (MS Office, Excel na velmi dobré úrovni)
* znalost AJ
*řidičský průkaz sk. B výhodou
*organizační a komunikační schopnosti
*schopnost týmové spolupráce, flexibilita
*pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

*zajímavou práci pro populární značky v oblasti elektrospotřebičů
*zázemí české dynamicky vyvíjející se nadnárodní společnosti
*odpovídající platové ohodnocení
*firemní benefity

Společnost
FAST ČR, a.s.
Adresa
Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FAST ČR, a.s., Lucie Emrová
735 726 980