Náplň práce:

* zpracování účetní agendy
*zpracování měsíční a roční závěrky
*zodpovědnost za zpracování DPH ve spolupráci s hlavní účetní
*spolupráce s auditory, FÚ
*měsíční kontroly správnosti účtování

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání
*znalost daňové legislativy
* komplexní znalost účetních předpisů a souvisejících postupů
* praxe na obdobné pozici min. 2 roky
* znalost práce na PC (včetně MS Excel, SAP výhodou)
*proaktivní přístup
* chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

*Práci v perspektivní dynamicky se vyvíjející společnosti
*Odpovídající platové ohodnocení
*Firemní benefity
*Místo pracoviště centrála společnosti FAST ČR

Společnost
FAST ČR, a.s.
Adresa
Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FAST ČR, a.s., Lucie Emrová
735 726 980
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.