Náplň práce

  • Koordinace námořní a letecké kontejnerové dopravy
  • Příprava dokumentů pro celní deklaranty, skladníky, dopravce aj.
  • Příjem zboží, kontrola, předáním produktovým manažerům
  • Kontrola cen dopravy, zúčtování faktur
  • Vyjednávání s dopravci
  • Řešení škodných událostí

Požadujeme

  • Zkušenosti z logistiky námořní dopravy min 2 roky
  • Zkušenost z dovozem z východní Asie
  • Dobrou znalost anglického jazyka (denní komunikace v aj)
  • Znalost SAP výhodou
  • Organizační schopnosti
  • Důslednost
  • Vyjednávací schopnosti
  • Velká časová flexibilita

Nabízíme

  • Práce v dynamické společnosti
  • Mladý kolektiv
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Místo výkonu práce: centrála společnosti v Říčanech

Společnost
FAST ČR, a.s.
Adresa
Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Logistik, Speditér, Manažer dopravy, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FAST ČR, a.s., Lucie Emrová
735 726 980