Náplň práce:

• Prodej svěřeného sortimentu – DOMÁCÍ POTŘEBY - NÁDOBÍ LAMART
• Komunikace se stávajícími zákazníky, řešení jejich požadavků, reklamací
• Uzavírání obchodu
• Udržování kontaktu a rozvíjení spolupráce
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí, průzkum trhu
• Spolupráce s centrálou (výrobce a dodavatel zboží)

Požadujeme:

• Praxi v obchodu na pozici obchodní zástupce v oboru min. 2 roky
• Obchodního ducha
• Reprezentativní vystupování
• Orientaci na výsledek
• Znalost oboru
• Kontakty výhodou
• Velkou časovou flexibilitu, ochota cestovat po celé ČR

Nabízíme:

• Práci v perspektivní dynamicky se vyvíjející nadnárodní společnosti
• Samostatnou, zajímavou a motivující práci s prokazatelnými výsledky
• Motivační finanční ohodnocení
• Firemní benefity

Společnost
FAST ČR, a.s.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FAST ČR, a.s., Lucie Emrová
735 726 980