Náplň práce:

*spolupráce na vytváření portfolia produktů z oboru elektro a domácích potřeb /malá bílá
*komunikace s exportním, logistickým a obchodním oddělením
*spolupráce na marketingových akcích
*reporting výsledků, vytváření tabulek
*administrativa spojená s portfoliem produktů

Požadujeme:

*znalost kompletního balíku MS Office; velmi dobrou znalost MS Excel (vzorce, filtrování, kontingenční tabulky)
*zkušenosti s nákupem
*znalost anglického jazyka podmínkou
*zkušenosti z administrativní pozice min.1 rok (např. při studiu)
*časovou flexibilitu
*znalost SAP výhodou
*pečlivost

Nabízíme:

*stabilní zázemí české nadnárodní společnosti
*odpovídající finanční ohodnocení
*firemní benefity
*práci na plný úvazek

Společnost
FAST ČR, a.s.
Adresa
Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Asistentka, Obchodní asistent, Project Manager, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FAST ČR, a.s., Lucie Emrová
735 726 980
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.