Náplň práce:

  • Komplexní péče a zodpovědnost za produktové portfolio
  • Výběr vhodných produktů a jejich následná optimalizace
  • Nákup a vyjednávání o ceně dodávaných produktů
  • Monitorování trhu ve sledované oblasti a reakce portfolia na změny
  • Spolupráce na strategii marketingové komunikace v portfoliu produktů
  • Vyhodnocování prodeje, reporting
  • Distribuce zboží obchodním partnerům

Požadujeme:

  • Zkušenosti s nákupem na asijských trzích
  • Zkušenost z nákupu v oblasti elektra (min. 2 roky)
  • Zkušenosti z prodeje (v této oblasti výhodou)
  • Orientace na trhu elektra, zájem o obor
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Dobrá znalost MS Excel
  • Vynikající vyjednávací schopnosti, obchodní cit
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Časová flexibilita
  • Orientace na výsledek

Nabízíme:

  • Práci v perspektivní dynamicky se vyvíjející společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Firemní benefity

Společnost
FAST ČR, a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Nákup, Prodej a obchod, Brand manager, Nákupčí, Product Manager, Product Specialist, Category Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FAST ČR, a.s., Lucie Emrová
735 726 980