Náplň práce:

  • Zpracování příchozích objednávek
  • Administrativa spojená s vyřizováním objednávek
  • Řešení problematiky odběratelsko-dodavatelských vztahů
  • Komunikace se zahraničními dodavateli a odběrateli
  • Vnitrofiremní komunikace s produktovým oddělením
  • Další administrativa

Požadujeme:

  • Zkušenosti z administrativní pozice v oboru dovozu a vývozu
  • Dobrou znalost angličtiny
  • Pečlivost
  • Logické myšlení
  • Obchodní cítění
  • Dobrá znalost MS Excel, SAP výhodou
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Práci v perspektivní dynamicky se vyvíjející společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo pracoviště centrála společnosti FAST ČR

Společnost
FAST ČR, a.s.
Adresa
Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistentka, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FAST ČR, a.s., Lucie Emrová
735 726 980