BRIGÁDA - Sjednávání schůzek- HODONÍN

Nechceš jen sedět doma a hledáš brigádu? Máš zájem zlepšit své komunikační dovednosti, poznat nové lidi, načerpat zkušenosti a ještě si přivydělat? Staň se součástí našeho týmu!

Neslibujeme žádné bonusy, garantujeme fixní mzdu 90 Kč/hod.

Náplň práce:

* sjednávání schůzek pro obchodního zástupce
* plánování časového harmonogramu obchodního zástupce
* komunikace s majiteli a jednateli firem
* práce na PC a v našem interním systému

Požadujeme:

*komunikační a prezentační dovednosti
*příjemný hlas a vystupování
*uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

* nově fixní mzda brigádníků min. 90 Kč/hod
*brigádníkům vyplácíme jako benefit STRAVENKY
*dlouhodobá brigáda s výběrem pracovní doby
*možnost přechodu na HPP
*moderní pracovní prostředí v centru Hodonína (klimatizované kanceláře, pitný režim, odpočinková místnost)
*snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží

Nástupní termín: dohodou

Místo výkonu práce: centrum Hodonína, Národní třída 18a

Kontaktní osoba:
Personální oddělení
www.amaxsro.cz
www.facebook.com/amaxsro
Tel.: 544 529 940

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro AMAX, s.r.o., IČO 26312549, dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi.Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Společnost
AMAX, s.r.o.
Adresa
Hodonín
Plat
Plat: 90 Kč/hodina
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistentka, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 17.7.2017 – 31.12.2017
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.