Lepší svět začíná s Vámi!

Zkušební technik rozváděčů NN (kod_KS)

Společnost ABB, přední světová firma působící v oblasti technologií pro automatizaci a energetiku, hledá pro jednotku kvality a servisu zařízení NN v Brně, vhodného kandidáta na pozici Zkušebního technika rozvaděčů nízkého napětí. Vybraný kandidát bude zodpovědný za testování, zkoušení a kontrolu zapojení rozvaděčů NN.

Lokalita: Heršpická 13, Brno, ČESKÁ REPUBLIKA

Pracovní náplň:

  • testování a zkoušení rozváděčů NN podle standardů ČSN EN a dokumentace
  • kontrola zapojení a funkce rozvaděčů NN
  • kontrola kvality
  • odpovídá za bezpečnost a ochranu zdraví při pracovních činnostech

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektrotechnické zaměření
  • znalost elektrotechnických schémat
  • vhodné i pro absolventy (praxe výhodou)
  • uživatelská znalost práce na PC, MS Office
  • znalost AJ – výhodou
  • vyhláška 50, min. par. 5
  • kreativní a proaktivní přístup k práci
  • komunikativnost, samostatnost, flexibilita a schopnost práce v týmu

ABB Nabízí:

  • expandující firmu se strategií dalšího rozšiřování výrobních kapacit, s inovativním přístupem a zaměřením na modernizaci provozů
  • široké možnosti rozšiřování odborného a kvalifikačního vzdělávání, růst v oblasti odborné praxe

široké spektrum firemních benefitů:

  • 1 týden dovolené navíc
  • kratší pracovní doba – pracujeme 7,5 hod denně
  • 13. plat
  • Cafeteria systém (možnost využít nasbírané body v oblasti vzdělávání, sportu nebo jiných volnočasových aktivit)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované stravování v závodní jídelně (možnost obědů nebo večeří)
  • volno navíc pro zvláštní životní situace
  • věrnostní prémie za odpracované roky
  • benefitní sim karty se zvýhodněným paušálem
  • odborné a jazykové vzdělávání dle potřeb dané pozice a další dle pravidel ABB s.r.o.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Pokud Vás nekontaktujeme do 21 dnů, dali jsme ve výběrovém řízení přednost jinému kandidátovi.

Společnost
ABB
Adresa
Heršpická 758/13, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Zkušební technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.