Lepší svět začíná s Vámi!

Technical Sales Engineer

Do jednotky Přístrojových transformátorů a senzorů v Brně hledáme vhodného kandidáta na pozici Technical Sales Engineer. Budete zodpovědný za prodej a prodejní koordinace v přidělených regionech světa, péči o zákazníky i hledání nových obchodních příležitostí. Hledáme obchodně a technicky zaměřeného člověka s chutí objevovat zahraniční trhy.

Pracovní náplň:

- příprava obchodně technických nabídek VN přístrojových transformátorů a senzorů vyráběných v ABB Brno a jejich prodej v přidělených regionech světa
- vyhledávání nových příležitostí pro prodej VN přístrojových transformátorů a senzorů (výrobci VN rozváděčů, energetiky, servisní firmy aj.), spolupráce na marketingových akcích
- trvalý kontakt s obchodními partnery a budování dlouhodobých vztahů
- prezentace produktů na lokálních výstavách a odborných seminářích po celém světě
- poskytování odborného poradenství ve vztahu k prodávaným produktům
- spolupráce s útvary realizace zakázek uvnitř společnosti

Požadujeme:

- VŠ vzdělání elektrotechnického nebo strojního směru (obor silnoproudá elektrotechnika výhodou) nebo SŠ technického směru s praxí
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou
- obchodně orientovaný člověk s technických backgroundem
- komunikativní znalost AJ podmínkou
- uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti, týmový duch
- schopnost samostatného vystupování, prezentace a argumentace
- ochotu cestovat, řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
- práci s moderními technologiemi, rozvoj jazykových dovedností s možností aktivního využití cizích jazyků
- zodpovědnou pozici s vysokou mírou samostatnosti
- spolupráci na mezinárodních projektech
- možnost profesního rozvoje na obchodní pozici včetně zahraničních jednání se zákazníky v různých částech světa
- široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, cafeterie, notebook, mobilní telefon)

Společnost
ABB
Adresa
Vídeňská 100/117, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel