Píšeme budoucnost v průmyslové automatizaci!

Projektový inženýr – Datová centra (kod_JP)

Kdo jsme a koho hledáme?

Operační centrum Česká republika (CZOPC) je globálním inženýrským centrem pro divizi Průmyslová automatizace ABB. Zaměstnáváme více než 300 zaměstnanců, kteří provádějí inženýring pro jednotky po celé Evropě. Více informací na new.abb.com/cz/czopc

Náš nově vytvořený tým pro Datová centra se specializuje na automatické řízení datových center (power management, building management, energy management). Úzce spolupracujeme s našimi partnery ve Švédsku na jejich realizaci. Nyní hledáme kolegu na pozici – Projektový inženýr.

Co budete dělat:

- podílet se na vytváření návrhu a specifikace pro výstavbu datového centra ve Švédsku
- tvořit funkční popisy a programovat SW aplikace
- navrhovat HW pro realizaci automatizačních systémů
- provádět akceptační testy (FAT)
- uvádět u zákazníka zařízení do provozu
- vytvářet technickou dokumentaci v souladu s požadavky ABB a koncových zákazníků

Co oceníme:

- minimálně středoškolské vzdělání elektrotechnického směru
- znalosti z oblasti automatizace / elektro (PLC, řídící systémy)
- minimálně středně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
- schopnost pracovat v mezinárodním týmu
- schopnost pracovat samostatně
- flexibilitu při služebních cestách do zahraničí

Co nabízíme:

- moderní a přátelské pracovní prostředí
- profesní růst a zajímavá kariérní cesta
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- vzdělávací, rozvojové a jazykové kurzy zdarma
- práci na zajímavých zahraničních projektech
- aktivní využití anglického jazyka
- balíček benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, stravenky, home office, mobilní telefon s možností soukromého využití, notebook)
- zajímavé relokační balíčky
- a další benefity jako např. sportovní aktivity, kulturní akce a mnoho dalších

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Společnost
ABB
Adresa
Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ABB s.r.o., Jiří Pavlinec
00420 734 787 271