ABB (ABBN: Six Swiss Ex) je technologický průkopník a přední světový dodavatel v oblasti elektrotechnických výrobků, robotiky a pohonů, průmyslové automatizace a energetiky. Celosvětově dodává zákazníkům z odvětví energetiky, průmyslu, dopravy a infastruktury. V návaznosti na více než 125 let tradice inovací společnost ABB dnes tvoří budoucnost průmyslové digitalizace a je hybnou silou energetické a čtvrté průmyslové revoluce. ABB působí ve více než 100 zemích světa a má přibližně 132 000 zaměstnanců. V České republice působíme v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Trutnov a Jablonec nad Nisou. V současnosti pro nás pracuje více než 3400 zaměstnanců.www.abb.com

Konstruktér zakázek

Do jednotky Rozvaděčů VN v Brně, Vídeňská hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Konstruktér zakázek. Na této pozici budete jedním z členů projektového týmu a ponesete odpovědnost za konstrukční stránku rozvaděče.

Náplň práce:

- Příprava a konstrukční zpracování podkladů zakázek rozváděčů VN pro projekt dle technické specifikace a požadavků zákazníka

- Posouzení konstrukčních řešení rozváděčů VN pro projekt s ohledem na možnosti výroby

- Zadání správného technického, parametrického a funkčního řešení primárních částí rozváděčů a přístrojů VN pro projekt do interního systému SAP

- Zodpovědnost za úplnost, správnost a aktuálnost konstrukční dokumentace a její technickou úroveň a kvalitu

-Spolupráce na zakázce s projektovým týmem

- Základní práce ve 2D / 3D programech

- Zpracování příslušné administrativy

Požadujeme:

-SŠ/VŠ vzdělání, obor elektro (ideálně silnoproud) nebo strojní se znalostí a zájmem o oblast elektro

- Znalost AJ na úrovni min. A2 pro komunikaci se zahraničním zákazníkem

- Uživatelskou znalost práce v Solidworks nebo podobném 3D programu

- Analytické myšlení, smysl pro detail a odhalování chyb, vytrvalost, proaktivní přístup k práci a komunikaci, koordinační schopnosti

- Výhodou je vyhl. 50 a znalost rozvaděčů VN

Nabízíme:

- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
- Vzdělávací a rozvojové kurzy
- Možnost dalšího karierního, profesního i osobního rozvoje
- Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, penzijní připojištění, příspěvek na stravování ve firemní jídelně, flexibilní začátek a konec pracovní doby atd.)

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, reagujte a zašlete svůj životopis v českém nebo anglickém jazyce.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Pokud Vás nekontaktujeme do 21 dnů, dali jsem ve výběrovém řízení přednost jiným uchazečům.

Společnost
ABB
Adresa
Vídeňská 117/113a, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Projektant, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.